Porady i konsultacje

WANITA

wsparcie dla kobiet - wanita
wanita

WANITA

W badaniu dotyczącym szczęścia i kobiecości w czasie zmian, ponad 1/3 Polek stwierdziła, że czuje się bardziej obarczona stresem niż przed nastaniem tego dziwnego czasu, jakim jest pandemia. Świadomość ograniczonego wpływu na dużą ilość zdarzeń i ich zmienność oraz niepewność czasów, wyzwoliła wiele napięć i wytrącała z równowagi. Tylko 1/3 Polek udało się wykorzystać wolny czas na realizację odkładanych pasji.

wanita

WANITA

Zawsze, a szczególnie w niespokojnych czasach istotna jest możliwość wymiany refleksji z innymi. WANITA to miejsce przygotowane szczególnie z myślą o kobietach i dla kobiet. Kobiety mają potrzebę rozmowy o sprawach dla nich ważnych. O swoich radościach, odkryciach, dokonaniach, ale i o znakach zapytania, wyzwaniach i bolączkach.

porady dla kobiet - wanita
wanita

WANITA

Wychodząc naprzeciw potrzebie dzielenia się refleksjami, sprawami ważnymi, serdecznie zapraszamy kobiety na indywidualne konsultacje. Do każdej osoby i każdego zagadnienia podchodzimy z otwartością i życzliwością. Każdą osobę i każdy temat traktujemy jako istotne.

wanita

Jeżeli masz potrzebę, możesz swobodnie, a jednocześnie w atmosferze poufności porozmawiać, zapytać, skonsultować się, podzielić się swoimi wątpliwościami.

O czym?

wanita

Bez zbędnego teoretyzowania.
Bez przytłaczających informacji.

Zwyczajnie, po ludzku, ze zrozumieniem, empatią, pragmatycznym podejściem.
A jednocześnie profesjonalnie.

Bądźmy w kontakcie

facebook